.

CHICIRIS Облека Складирање Торба, Трајни Стабилен Квалитет Крпа Складирање Бин Исклучителна Изработка за Дом, за Семејство(Хоризонтална Дел Светло Сина)

CHICIRIS Облека Складирање Торба, Трајни Стабилен Квалитет Крпа Складирање Бин Исклучителна Изработка за Дом,

DEN 1267.20

Тековен
Во магацинот.

Голем капацитет, да ги исполнуваат секојдневно чување на барањата и потребите на семејството, за да може да биде укината и зачувани кога не е во употреба, заштеда на простор.Не‑плетени ткаенини и ПВЦ платно е водоотпорен и dustproof, ефикасно обезбедување на чуваат облека се суви и чисти.High‑definition УВ печатење шема, разновидни модели, убава и модерен.Се справи со дизајн, Исклучителна изработка, не е лесно да се скрши, лесно да се движите и да ги чува.Двојно патент се повлече главата дизајн е лесно да се отвори и затвори, погоден за чување на јоргани, перници, ќебиња, облеки.Функција : 1. Не‑плетени ткаенини и ПВЦ платно е водоотпорен и dustproof, ефикасно обезбедување на чуваат облека се суви и чисти.2. Се справи со дизајн, Исклучителна изработка, не е лесно да се скрши, лесно да се движите и store3. Голем капацитет, да ги исполнуваат секојдневно чување на барањата и потребите на семејството, за да може да биде укината и зачувани кога не е во употреба, заштеда на space4. High‑definition УВ печатење шема, разновидни модели, убава и fashionable5. Двојно патент се повлече главата дизајн е лесно да се отвори и затвори, погоден за чување на јоргани, перници, ќебиња, clothes Specification : Предмет Тип : Облека Складирање Bin Material : Не-плетени ткаенини + PVCUnfolded Големина : Прибл.42x50x39cm/16.5x19.7x15.4in Weight : Прибл. 185g/6.5 oz Пакет Листа : 1 x Складирање Кутија.

Параметри на производот

Item Type:
Clothes Storage Bin
Material:
Non-woven fabric + PVC
Unfolded Size:
Approx.42x50x39cm/16.5x19.7x15.4in
Weight:
Approx. 185g/6.5oz
Package List:
1 x Storage Box :