.

JYHF се Тркалаат Јадење Сушење Рек Кујнски Мијалник Drainer Сушење Рек Силикони Обложени Нерѓосувачки Челик Повеќенаменски Јадење Drainer Мат за Шолји Овошје Зеленчук, Сив

JYHF се Тркалаат Јадење Сушење Рек Кујнски Мијалник Drainer Сушење Рек Силикони Обложени Нерѓосувачки Челик

DEN 335.04

Тековен
Во магацинот.

【Се тркалаат и да Зачувате Простор】проблемот со повеќето јадење полици е тие заземаат простор.На rollable сушење решетката е количка и може да се навива за лесни за складирање.Практичен и удобен, лесно да се чисти и да ги зачувате вашите простор.Сива боја, со едноставен и модерен, одговара на повеќето популарни трендовски кујна сликарство боја теми. 【Храна Одделение Материјал】Dullrout тркалање до мијалникот сушење решетката е направен од 19 цевки 304 од не ' рѓосувачки челик плус контакт со храна силикони, здрав и еко-пријателски, целосно BPA-free, безбеден и сигурен. 【Повеќенаменски Drainer Рек】Unrolls Над Отворен Потоне За Воздух-сушење Измиени Садови, За Дополнителни Контра Врвот Простор, или Како Trivet, Готвење Првично Работи Платформа, Зеленчук и Овошје Drainers, Салата Colander, Одлична Алатка за Кујна. 【Отпорни на топлина зеленчук colander и првично работи платформа над мијалникот, многу цврст и здрав и тоа е рѓа отпорни.3.До 400°F (204°C), BPA-Free, машина за миење Садови Безбедно.Може да се користи како топлинска отпорни trivet мат на countertops.Пакет Се Вклучени : 1 * Кујна Сушење Решетката.

Параметри на производот