.

YHSWE Јасно Големи путер Силикони контејнер 3 Carvities Правоаголник путер Калап Сапун Бар Складирање Тегла

YHSWE Јасно Големи путер Силикони контејнер 3 Carvities Правоаголник путер Калап Сапун Бар Складирање Тегла

DEN 1735.20

Тековен
Во магацинот.

Големина на : 7.5*6.6*1.6 инчи (19*17*4cm) Тежина : околу 330g.Гурманските путер мувла со капак.На силиконска лента може да се користи за да се направи путер, сапун, коцка мраз, чоколадо, слатки и така натаму.Лесно се Појави Надвор,Микробранова печка и Замрзнувач Безбедно.Безбедна за Температури -40 на 220 степени.

Параметри на производот