.

AIBLUE Нерѓосувачки Челик Крпа Послужавник, Накит Послужавник, Крпа, Овошје & Бонбони Послужавник, Фестивал на Подарок, Домот Дома Декоративни,Златна, Овална (9 инчен), 2

AIBLUE Нерѓосувачки Челик Крпа Послужавник, Накит Послужавник, Крпа, Овошје & Бонбони Послужавник, Фестивал

DEN 2328.00

Тековен
Во магацинот.

❤Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, со мека месинг заврши,злато,издржливи во употреба. ❤Големина : Овална : прибл.9 инчи x 3.8 инчи x 0.5 инчи(L x W x H).Тежина : околу 5.7 оз, 2 Пакет. ❤Едноставен дизајн со чисти линии.Огледало полирање процес, добар сјај и лесно да се чисти. ❤Оваа лента организатор е совршен за уредно уредување на вашиот гостин крпи, накит, парфеми шишиња за коса, четки, козметика,Широко се користат за трпезариска маса, кујна, купатило суета, countertop и на други места. ❤Различна големина за да се одржи спектар на храна, голема големина за десерт, овошје натопи, ужина, мезе, суровини и зеленчук, суши, cupcakes, избрани сирење, десерти, совршен подарок за катира , жени, девојки, мајка, сопруга, пријателка, сестра, тетка, најдобри пријатели, роднини или посебен третман за себе.И сите прилики : Ден на Мајката, Валентин, Свадба, Годишнина, Роденден, Божиќ.

Параметри на производот