.

Злато Дијамант-Сечење Кабел Синџир, Злато Заврши Месинг 2mm се Продаваат по pkg на 5 Ft

Злато Дијамант-Сечење Кабел Синџир, Злато Заврши Месинг 2mm се Продаваат по pkg на 5 Ft

DEN 148.32

Тековен
Во магацинот.

Голем повеќе различни занает наоѓање и beading добавувачи може да се најде во нашата продавница со едноставно кликнете на нашиот Бренд.Заврши со Индустријата-водечки Тројно Слоевит Позлата техника*со патентиран анти-оцрни слој. Повеќе бои и други beading добавувачи може да се најде со едноставно кликнете на нашиот Бренд.Користете го најдобриот квалитет Beading Discounter Одберете наоди и сведок на светот на разликите во вашиот накит.ВКУПНО 5-нога - толку Ниско, Како $0.Бесплатни 3-Денот на Испорака за нарачки над $35.

Параметри на производот