.

Моќни и Силни Мажи е Полно Тело, Накит Прстен Стојат, Ангажирање Свадба Прстен Екранот Стојат, Мали Накит Послужавник, Смешни Дома Табела Автомобил Декорација

Моќни и Силни Мажи е Полно Тело, Накит Прстен Стојат, Ангажирање Свадба Прстен Екранот Стојат, Мали Накит Послужавник,

DEN 1359.12

Тековен
Во магацинот.

Лесно да се Допре - Тој може да биде краток, но ова се многу плитки и многу голи, човекот е исто така многу надарени примерок.Мора да има Ден на Мајката подароци, Денот на Таткото подароци, диплома партии, замолчени подароци и новина подароци.Мажите со Полно Тело Прстен Стенд - Тоа е нова секси и иновативен начин да ги зачувувате и организирате вашите прстени, нараквици и други накит.Голема & Долг Пенис - Ова смешно малку човек со петел може да висат десетици прстени на неговиот пенис, и постојат неколку прстени или белегзии на рацете.Држете повеќе нараквици на секоја рака.Голем Капацитет - Држете повеќе прстени одеднаш.Направени од врежан поли смола.Интересни и практични накит организаторот.Овој прстен сет е одличен подарок за повеќе наврати, вклучувајќи диплома партии, Денот на Вљубените подароци и секојдневна употреба.Лесно да се Допре - Тој може да биде краток, но ова се многу плитки и многу голи, човекот е исто така многу надарени примерок.Направени од врежан поли смола.⭐⭐ Смола Прстен Застане.Зачувување на вашите накит и отстранување од "заградата" ќе додадете голема забава во секојдневниот живот.Овој прстен сет е одличен подарок за повеќе наврати, вклучувајќи диплома партии, Денот на Вљубените подароци и секојдневна употреба.Зачувување на вашите накит и отстранување од "заградата" ќе додадете голема забава во секојдневниот живот.Одличен подарок идеи за многу наврати.Интересни и практични накит организаторот.Многу погодна како ергенска забава подарок или било која девојка со смисла за хумор.

Параметри на производот