.

18 Инчи Возен Ранец за Детето, НОВИ TILAMI Симпатична Тркала Лаптоп Момчиња Девојчиња Патување Училиште Студент Патување Торба, Еднорог

18 Инчи Возен Ранец за Детето, НОВИ TILAMI Симпатична Тркала Лаптоп Момчиња Девојчиња Патување Училиште Студент

DEN 1919.76

Тековен
Во магацинот.

Noiseless Тркала&Мазна Возен : Нашата 18" тркала ранец има 2 noiseless тркала како тркалање куфер нуди погодност фитинг за учениците на училиште или на патување.НОВИ TILAMI донесува голема мулти-оддел за дизајн на голем капацитет.Голем Капацитет : Вода доказ возен ранец содржи 1 главниот големи џеб, 1 средината џеб, 1 предни џебови и 2 страна нето џеб.Повеќе креативни дизајни и висок квалитет направи нашиот возен ранец пристигне вашата надеж.Моливи, имајте на ум книги, учебници, ручек кутија, чадор, шише за вода или прибор би можел да се одржи.Среден џеб содржи тетратки, книги.Висока густина трајни тркалата обезбедуваат дополнителна стабилност за момчиња и девојчиња користење.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Монтажни рамо Ремени не треба да ја отпакувате.Печати на враќање превозот етикета.Предниот џеб содржат пенкала, лепливи белешки и други.И ранец се справи може да бидат скриени во задниот панел.Овој возен ранец е најдобар подарок за син, ќерка, внука, пријатели.

Параметри на производот