.

Автомобил Планината Носителот GPS за во Автомобил Планината Носителот Телефон Navigator Планината Заградата Rotatable Стои со База за Автомобил GPS Црна

Автомобил Планината Носителот GPS за во Автомобил Планината Носителот Телефон Navigator Планината Заградата

DEN 1641.60

Тековен
Во магацинот.

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Можете да го инсталирате Вшмукување Чаша Автомобил Планината Носителот брзо, без комплексна операција.ROTATABLE : ветробранското стакло на Автомобилот Телефон Носителот има 360 степен ротација на телото, може да се прилагоди на агол според вашите потреби.МАТЕРИЈАЛ : Паркирање на Автомобил Држачот е изработен од КОМПЈУТЕР и TPU, трајни и обновливи за долг живот.Вшмукување Телефон носител е одлична за максимизирање на вашиот возење удобност и безбедност.ПРИЛАГОДЛИВ : GPS за во Автомобил Планината Носителот на Топката-и-приклучок стил за лесно клип и GPS прилагодување на агол.Description The ветробранското стакло на Автомобилот Телефон Планината држи рацете на воланот, а очите на патиштата, кои не само што го спречува кршењето на патот на законите, туку се подобрува возење безбедност.GPS за во автомобил планината носителот има 360 степен ротација на телото, може да се прилагоди на агол.Features GPS автомобил планината носителот-Боја : Како што е прикажано.-Материјал : пластика.-Големина : 2.24 инч.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm≈0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Пакет Including1 * GPS за во Автомобил Планината Држачот.

Параметри на производот