.

Raybestos MC34404 Професионална Одделение Сопирачките и Спојката Господар Цилиндар Собрание

Raybestos MC34404 Професионална Одделение Сопирачките и Спојката Господар Цилиндар Собрание

DEN 1246.32

Тековен
Во магацинот.

Raybestos Кочница Господар Цилиндар е поврзан на педалата на сопирачката кои се множи применета сила за ефикасно сопирање.Оваа цилиндар има еден род-dual хидраулични канал и е произведен да оригинална опрема спецификации.Таа обезбедува потребната сила за ефикасно сопирање и го олеснува лесно ангажирање и disengaging на кочница чевли.Олеснува лесно ангажирање и disengaging на кочница чевли.

Параметри на производот