.

Fanola P2 Перм Боја и негувана Коса Перм за Бојосана Коса 500 ml

Fanola P2 Перм Боја и негувана Коса Перм за Бојосана Коса 500 ml

DEN 301.92

Тековен
Во магацинот.

Перм за обоената коса.Максимална сила и задржете на перм.Максимална заштита на косата.Збогатено со растителни екстракти.Произведено во Италија.Fanola P2 Перм боја и негувана коса - перм за бојосана коса перм за бојосана коса максимална сила и задржете на перм максимална заштита на косата збогатено со растителни екстракти за нега на коса за перм, не е точно прилагоден на индивидуалните потреби на вашата фризура со квалитетни производи од Fanola.На нега на коса производ перм P2 обоена коса е дел од линијата што е индивидуално прилагодени на вашата коса структура.P2 се залага за перм на обоена коса.И тука ќе треба особено да се потпираат на квалитет на производите, бидејќи обоена коса бара посебна нега.Со Fanola, вашата коса добива посакуваниот брановидна ефект со максимална сила и поддршка.На негување и јакнење на состојки од екстракт на вредни билки се обезбеди ова.Перм P2 Обоена коса става на вашата коса на природен бранови, со максимална заштита на чувствителни коса структура - за нега на коса, која нè уверува не само од страна на ефикасноста, но исто така и со разумна цена.Совршена заштита и заврши серија - модерен, млади и се грижат за интензивна Fanola е ново решение за професионални експерти за Нега на Коса, како овој опсег изразува вистинската вредност на "произведено ВО ИТАЛИЈА".Страст за производот, постојана активност во истражување и развој, како и модерни слики направи FANOLA технолошки напредни производ линија посветен на нега и убавина на косата.

Параметри на производот