.

Креативни DIY Помине Уметност Денот на Вљубените Бонбони Розова Црвени Нокти Сјајот Снегулки, Срцето Помине Sequins, 3D Полимер Глина Снегулки Парче Помине Декорации

Креативни DIY Помине Уметност Денот на Вљубените Бонбони Розова Црвени Нокти Сјајот Снегулки, Срцето Помине

DEN 97.92

Тековен
Во магацинот.

Предмет : Љубов Срцето Помине Sequins.Капацитет : 12 Мрежи.Инспирација : Љубов Срцето Помине Sequins,Љубов.Боја : Како На Сликата.Пакет се вклучени : 1 кутија Љубов Срцето Помине Sequins.Боја : Како На Picture Item : Љубов Срцето Помине Sequins Package се вклучени : 1 кутија Љубов Срцето Помине Sequins Inspiration : Љубов Срцето Помине Sequins,Love Capacity : 12 Grids If имате прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Параметри на производот