.

Контакт Бренд Зафат Премиум Густа, Не-Лепило Полица и Фиока Лагер, 20 x 4', Taupe

Контакт Бренд Зафат Премиум Густа, Не-Лепило Полица и Фиока Лагер, 20 x 4', Taupe

DEN 1932.00

Тековен
Во магацинот.

Вие нема да мора да се грижите за јадења менувањето и лизгање во вашиот кабинети или фиоки веќе не.Контакт Бренд thickest cushioned Зафат Премиум Полица и Фиока Лагер поставува индустриски стандард за врвна високо ниво cushioned заштита и се направени од соединение наменета за неговата не се лизга својства.Позиција на лагер во областа сакате да се заштити и да се отсечени од вишокот материјал со ножици и направи!.Контрола Премиум Облоги исто така, може да се чистат и ги избриша со благ сапун и вода.Контрола Премија е не-лепило зафат лагер кој е лесен за користење и повторна употреба од страна на бришејќи чисти со топла вода и благ сапун.Употреба на жица shelving, pantries, работни станици, канцеларии, перење соби и бањи!.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Со малку да нема напор нашите облоги лесно може да се сече на универзал се вклопуваат и се инсталирани во било фиока или полица со леснотија.Контакт Бренд Зафат Премиум Облоги работи како бариера во фиоки и полици за да се задржи прибор и садови уредно и безбедно да се обезбедат.Имајте канцелариски материјали среди и да се спречи пенкало траги и гребнатини од внатрешноста внатрешна фиоки.ДЕБЕЛА & ШТИТИ : Дизајнирани да бидат издржливи, дебели и цврсти од највисок квалитет на материјали.

Параметри на производот