.

Rubbermaid Провизии Организација Полица Песна и за Отпадоци

Rubbermaid Провизии Организација Полица Песна и за Отпадоци

DEN 184.56

Тековен
Во магацинот.

БИН СЛАЈДОВИ и detaches од патеката за лесен пристап.ОДЛИЧНО ЗА МАЛИ ПРЕДМЕТИ како зачини, гуми за џвакање, бонбони, кул помош пакети нешто што има тенденција да се изгуби во шкафот.ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА работи со дрво и жица shelving, завртки не се вклучени.ЗГОЛЕМИ вашиот простор за складирање во вашата кујна, гаража, RV, па дури и бања.Вистински бин димензии се 9" долго со 3-1/4" широк од 2" длабоко.Rubbermaid Провизии Организација Полица Песна и Корпа.Никогаш не misplace сол и црн пипер shaker повторно со оваа корисна полица песна и корпа.Водење на вашата кујна во работна состојба е доволно тешко, но никогаш не ја изгуби песна на оние мали предмети повторно со помош на овој лизгачки полица за отпадоци.

Параметри на производот