.

SINOPRINT Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 414X W2020X Боја Про MFP M479fdw M479fdn M454dw M454dn M454 M479 Тонер за Принтер [НЕ ЧИП] (2Black) (2Black)

SINOPRINT Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за HP 414X W2020X Боја Про MFP M479fdw M479fdn M454dw M454dn M454

DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

【Известување】 Овие тонер касети не се чип, и треба оригиналниот 414 A или 414 X тонер чип да се користи.Ве молиме да користите алатки што се предвидени за да ја завршите инсталацијата. 【Компатибилни Печатачи】 HP Color Про MFP M479fdw принтер HP Color Про M454dw принтер HP Color Про MFP M479fdn принтер HP Color Про M454dn принтер HP Color Про MFP M479dw принтер HP Pro M479fdw M479 M454 печатач. 【Пакет се Вклучени】2 црн висок принос 414 X тонер касети (не чип).Компатибилен за HP 414 A тонер касети (W2020 A W2021 A W2022 A W2023 A) и 414 X тонер касети (W2020 X W2021 X W2022 X W2023 X). 【Висока Страница Принос】7,500 страници за 414 X црн тонер при 5% покриеност (Буква/А4), двоен страници на 414 A тонер касети. 【По-продажбата на услугата】SINOPRINT касети се внимателно дизајнирани да нудат сигурен компатибилност и извонредна отпечатоци со 24 месец-гаранција, Обидете се тоа!. 1.

Параметри на производот