.

Супериорен Теми 13601-112 50 WT Гуми со Вжарено Свила Конец, Сина, 109 yd

Супериорен Теми 13601-112 50 WT Гуми со Вжарено Свила Конец, Сина, 109 yd

DEN 337.20

Тековен
Во магацинот.

Идеален за изградба, quilting и applique.Овој производ е Направен од свила.Пакетот тежината на Производот : 0.02 lb.На Земјата на Потеклото на Производот : Јапонија.Идеален за изградба, quilting и applique, овој производ е направен од свила, производ во боја : Сина семејство.

Параметри на производот