.

Патување мал Ранец за Девојки и Момчиња Daypack Schoolbag Црвени Усни Ленти Мода Складирање Организација Sackpack

Патување мал Ранец за Девојки и Момчиња Daypack Schoolbag Црвени Усни Ленти Мода Складирање Организација Sackpack

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.РАНЕЦ ГОЛЕМИНА : 11.5x8x16 IN/29x20x40 CM.Овој ранец е за девојки и момчиња кога патуваат или да одат на училиште.Тешко изглед, мека внатре, прекрасен изглед.На sackpack има многу џебови,големи и мали,со шише за вода џебовите на двете страни.Моделот DIY,да обезбеди слики,ние изберете за вас.Мулти-цел ранец за тинејџерски девојки момче;училиште,патување,отворено живот.

Параметри на производот