.

BERON Светлина Русокоса Перики Директно Долга Коса, Перики со Удира Жените Мода Топлина Отпорни на Синтетички Природен Изглед Перика за Cosplay Партија или Секојдневна ?

BERON Светлина Русокоса Перики Директно Долга Коса, Перики со Удира Жените Мода Топлина Отпорни на Синтетички

DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Спецификација Тип на коса : премиум топлина отпорни на синтетички влакна.Тежина : 280g(± 20g)/set.Тежина : 280g(± 20g)/set; Должина : 70cm/28"(±5cm/2").Бојата може да се појави малку различни, поради осветлување, камерата агли и со различен компјутер /мобилен телефон монитори.За Нашите Перика 1.Тоа може да фрли малку за прв време носи, што не е нормално. Миење и нега со користење на малку благ шампон во ладна вода.На поединецот висина, на вратот, главата и лицето мерења може да се направи должината појавуваат подолго или пократко.Може да се намали или да се намали на перика во било кој стил ви се допаѓа.Може да биде мала разлика поради осветлување,камерата агли или компјутер/мобилен телефон монитори.Ве молиме имајте во предвид дека топлина прилагодувања мора да ги подолу 150c/302f. Чиста ладна вода да се измијат повторно и крпа за да се очисти до водата. Грижа и одржување на перика редовно, не се мијат тоа често. Висат и сува тоа природно,да се избегне сончева светлина директно.Боја : Светло Русокоса.Одржување 1.Топло Совети 1.Она што ќе добиете : 1*перика, 1* перика капа.5 Инчи со Прилагодливи Ремени, 2 прилагодливи ремени може да ви помогне да го прилагодите перика капа големина помалку или повеќе за околу 1-1.Должината на нашата перики се мерат од "круна на крајот", тоа ќе се разликува од личност до личност.Боја : Светло Русокоса.Може да се restyled, направени од топлина отпорни на синтетички влакна, можете да навивам или железо оваа перика, ве молиме имајте на топлина поставување подолу 150c. 1*Перика Капа.Должина : 70cm/28"(±5cm/2").

Параметри на производот