.

DEMAXIYA 1/2/3 Полица Заштедува Простор во Бањата, Над Тоалет Полица, Бања Агол Полица за Складирање Полица Додатоци, Бања Кула Полица, Сребро.

DEMAXIYA 1/2/3 Полица Заштедува Простор во Бањата, Над Тоалет Полица, Бања Агол Полица за Складирање Полица

DEN 3912.00

Тековен
Во магацинот.

Четири анти-пропадна влошки на дното на секоја нога може добро заштита на подот од гребнатини.Сребрена облога го прави да изгледа повеќе рафинирано.> Се организира : вкупно 1/2/3 слоеви на метални сталажи имаат доволно простор за складирање, кој може добро организира бања крпи, тоалетна хартија, шампон и сапун за перење во прав, укината облека, итн. ▶Посветеност : Брз собрание без никакви алатки.> Интимни дизајн : Ова прав-обложени бања заштедува простор и нема да рѓа или ги кородираат под нормална.

Параметри на производот