.

Тенџере Капак Рек Лажица Носителот Стојат Свитлива Кујна Организаторот за Вилушка Шпатула Рек Пан Покрие Полица Садовите за Складирање Rack(жолт)

Тенџере Капак Рек Лажица Носителот Стојат Свитлива Кујна Организаторот за Вилушка Шпатула Рек Пан Покрие Полица

DEN 110.16

Тековен
Во магацинот.

Количка за дизајн, да се зачува простор.U-облик картичка е фиксна, погоден за 90% од тенџере маски на пазарот.Шарени и едноставна форма, ги красат вашата кујна.Материјал : ПП.Големина : 18x14.2x11cm/Укината : 18x14.2x2.5cm.Материјал : PPThe пакет се вклучени : 1pc rack Color : Сина,Жолта,Pink Size : 18x14.2x11cm/Укината : 18x14.2x2.5cm Item име : Тенџере Капак Rack Feature : -.

Параметри на производот