.

Falken Дизајн НЕГОВОТО големо Влијание Styrene Лист, Црн, 15 x 15 x 0.04

Falken Дизајн НЕГОВОТО големо Влијание Styrene Лист, Црн, 15 x 15 x 0.04

DEN 921.60

Тековен
Во магацинот.

Големо влијание сила.Не-токсични и мирис (ги Исполнува ФДУ стандарди).Лесно да се соберат со лепила и растворувачи.Лесно да се печати и да се сликаат.Нетранспарентно со мат финиш.Падна Дизајн големо Влијание Styrene (НЕГОВИОТ) има голема димензионални сила, избалансирани својства на влијанието на сила и отпорност на топлина, не е лесно да се машински, и е на релативно ниско ниво во цената.

Параметри на производот