.

За Нега на коса Алатка Практични Трајни Масло Третман Steamer Капа за Скалпот Здрав и за Домашна Употреба(110V, САД стандард)

За Нега на коса Алатка Практични Трајни Масло Третман Steamer Капа за Скалпот Здрав и за Домашна Употреба(110V,

DEN 431.76

Тековен
Во магацинот.

Еластичен јаже може да се прилагоди на големината на ззп по волја, и може да се прилагоди на ниво на удобност што сакате.Интелигентна контрола на температурата, 4-ред кабел дизајн, надворешниот слој на силиконски материјал. Ако се чувствувате тоа. Внатрешниот резервоарот е задебелена, водоотпорен и изолирани, пренослив и перат, безбеден, удобен и практичен.Внатрешниот резервоарот е задебелена, водоотпорен и изолирани, пренослив и перат, безбеден, удобен и практичен.

Параметри на производот