.

StanceMagic Hubcentric Прстени (Пакување од 4) - 71.5 mm ID за да 74.1 mm OD - Црна Поли Јаглерод Пластични Hubrings - Компатибилен со Џип Dodge Chrysler со 71.5 mm Центри и 74.1 mm Понесе Тркала

StanceMagic Hubcentric Прстени (Пакување од 4) - 71.5 mm ID за да 74.1 mm OD - Црна Поли Јаглерод Пластични

DEN 316.80

Тековен
Во магацинот.

Ако вашиот тркала centerbore не совршено центар на вашите возила центар, може да се доживее воланот вибрации.Овие Stance Magic hubrings бидете сигурни дека вашите тркала ќе одговара на сит од вашиот центар за да се спречи тоа од случување.5 mm (на Вашето возило центар усна дијаметар треба да биде оваа големина).

Параметри на производот