.

Ј. КРАП 3 Pack Лента Мерка Сет, Мерење Лента за Тело, Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Занает Мерења, Вклучувајќи ги и Мека Трака и Стигнале Двојно Вага за Мерење Л?

Ј. КРАП 3 Pack Лента Мерка Сет, Мерење Лента за Тело, Ткаенина за Шиење Прилагоди на Платно Занает Мерења, Вклучувајќи

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Она што Ќе Добиете за : мерење лента 3 пакет, на една мерна лента со push копчето во центарот да се повлече лента, мерки и до 150 cm / 60 инчи во должина, две меки мерни ленти, мерки и до 150 cm / 60 инчи во должина, друг мерки и до 300 см / 120 инчи во должина.Уникатен Дизајн : црно мерка лента со push копчето во центарот да се повлече, еден од магични својства на касетата е дека вие едноставно притиснете само едно копче во средината на пластична кутија да се повлече долго владетел.Двојно Двострано Јасно Печатење : јасно печатени во двете сантиметри и инчи.Погоден за seamstress, а занатски, а quilter, или кој само треба флексибилна мерење лента.Точни и Лесно : врз основа на голем fiberglass материјал го прави лента мерка го задржува точноста многу добро.Повеќенаменски Употреба : мерката лента е идеална за мерење алатка за тело мерења, по мера, шиење, занаетчиски, и повеќе, погодни за seamstress, а занатски, или кој само треба флексибилна мерење лента.

Параметри на производот