.

Healifty Мелење Глави Бебе Помине Додатоци 8Pcs (Сина)

Healifty Мелење Глави Бебе Помине Додатоци 8Pcs (Сина)

DEN 184.56

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со стандардните електрични нокти датотека, лесно да го инсталирате и да го замени.Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Ефикасно се избегне деца тендер раце се повредени.Ергономски дизајн, никогаш не боли деца прсти или прстите. 8 поднесување пршлен, ноктите полирач замена подлога е совршен за средување на новороденчињата ноктите.Description These нокти датотека refills се изработени од пластика и се обложени со абразивни. 8 нокти датотека влошки за бебе и деца на возраст од 0 до 12 месеци.Компатибилен со стандардните електрични помине ножици.Ефикасно се избегне децата тендер раце се повредени.Функција - Боја : Како Што Е Прикажано.- Материјал : Пластика.- Големина на : 1.5x1.5x1.5cm.- 8 поднесување пршлен, совршен за средување на новородените е ноктите.- Компатибилен со стандардните електрични нокти датотека, лесно да го инсталирате и да го замени.- Ергономски дизајн, никогаш не боли деца прсти или прстите.- Ефикасно се избегне децата тендер раце се повредени.- Направени од високо квалитетен материјал, кој е издржливи и трајни за употреба.Пакет Including8 x помине полирач замена подлога.

Параметри на производот