.

Убавината Нова Серија за Партиско - Темно Вкоренети Класичен Розова Директно Перика за Дами Синтетички Влакна Перики со Средината Разделба

Убавината Нова Серија за Партиско - Темно Вкоренети Класичен Розова Директно Перика за Дами Синтетички Влакна

DEN 1004.88

Тековен
Во магацинот.

Тоа е природен изглед и мека на допир ,погодни за лица,cosplay & секојдневна употреба.Се носат на нето капа.Ве молиме не четка перика кога станува влажно.Прекрасен И Модерен Перика : Перика со удира, природни косата, да ви донесе повеќе доверба и шарм!носи тоа ќе направи да се чувствувате како сосема нов лик!облечен во меки и удобни, природни и автентични дизајн.На 180 °C, нема да се оштети перика.Не користите фен за коса.перика дефинитивно ќе ви донесе сосема нов визуелно искуство, и ќе бидете изненадени од пофалби и довербата што ги носи!.Перика складирање : најдобар начин да се направи ова е од перика или манекен, или чувајте го на косата нето и пластична кеса.Twine на конска опашка околу корените на тоа во диск-форма.На Перики Се Дизајнирани Со Природен Изглед И Мека На Допир, Што Ќе Биде Во Фокусот!Перика лесно да се носат и лесно да се грижи за.Допрен горниот и долниот дел на перика и да се повлече од на предниот дел на главата, а потоа се повлече назад нежно.Ве молиме имајте во предвид дека перика треба да се стави на ладно, суво место.Изборот Перика е Совршен Начин да го Смените Вашиот Изглед во Секунди.◆ Лесно да се носат : Можете да носи перика лесно, можете да ја прилагодите кука во внатрешноста на капа за да се точна големина за да се вклопи во вашата глава.Прилагодете го перика да се покрие капа и да се вклопуваат совршено околу главата.Земете перика надвор и им даде неколку добри вибрации.Отстрани вашиот обетки и завиткајте ја косата во високо конска опашка со hairband околу тоа.Природен изглед дизајн, лесно да се пресврт и да падне.

Параметри на производот