.

MayLove Ден на Мајката Подарок Сребро Срце Мамо Те Сакам До Месечината И Назад Кристал Pendant Keychain Жена

MayLove Ден на Мајката Подарок Сребро Срце Мамо Те Сакам До Месечината И Назад Кристал Pendant Keychain Жена

DEN 148.56

Тековен
Во магацинот.

Но, се уште има некои топли совети за вас.Се грижат За Галвански Легура Jewelry High квалитет Позлатен Легура има висока отпорност на ' рѓа, корозија и tarnishing, кој бара минимално одржување.Кога не се носи накит, треба да ги чисти, стави накит кутија да се спаси.За Галвански Легура Jewelry Environmental заштита Позлатен Легура Накит има се повеќе расте како популарен метал избор за накит.Сребро Срцето Кристал Pendant Копче Синџир.Тоа е безбедно материјал,така што нема потреба да се грижите временските услови тоа ќе се направи штета на вашето здравје.Производите што се продаваат се сите во нова состојба и заврши цврсти инспекција.Occasion Wonderful Keepsakes и сеќавања,Совршен подароци за momther ден роденден.Perfact подарок за денот на Мајката,прекрасна keepsakes за мајка,и исто така одговара за Роденденски Подарок.Да даде Вашата Најдобра љубов на вашето Семејство.Сјаен изглед и добро glossiness,тоа исто така може да се задржи оригиналната боја на собна температура и да ја одржувате формата на долг рок.

Параметри на производот