.

180Ml Симпатична Децата Шише за Вода Пластични Мини Шише за Вода За Деца Детска Преносни Leakproof Отворено Преносни Студент Бебе Чаши

180Ml Симпатична Децата Шише за Вода Пластични Мини Шише за Вода За Деца Детска Преносни Leakproof Отворено

DEN 359.04

Тековен
Во магацинот.

Нераскинлива Храна Одделение PC шише тело,користат бебе нега шише ниво стандард за производство,безбедност и здравје,може да се спротивстави на високо и студени температури.Спецификација : Боја : Розова. 180 Ml Пластични Шише за Вода Мини Симпатична Шише за Вода За Деца Детска Преносни Leakproof Мал Шише за Вода Bpa Free Feature : Капацитет 150ml,мали и слатки многу погоден за деца.Тоа е погодно за вас да се земе било каде.33 Inch Quantity : 1 Pc Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.Сино, Зелено, Purple Material : Plastic Size стан : 11x6cm/4.На база на шишето е не се лизга и отпорен на гребење.Капацитет 180ml,мали и слатки многу погоден за деца.Ви благодариме!Пакетот вклучува : (Без мало пакет)1 x Шише за Вода.Ова шише мал е лесно да се зафат и задржете.Капакот внатрешна се печат дизајн,нов дизајн без заптивка,силен печат и течење доказ,може да се стави во ранец кога ќе излезе.Пиење вода,мали дизајн големина,се користи посебна технологија desgin,мазна rim.Направени од Храна Одделение PC&Храна Одделение PP.Најлон јажето,тоа е поврзете во горниот капак,здрав и сигурен,може да се земе на пригоден начин.Шарени капаци кои се направени од храна одделение pp,тоа може да биде безбедно да се допре пијалаци.Тоа е голем дар за деца.Тоа е здрав и еко-пријателски материјал,BPA FREE нема тешки метали,без токсични супстанции,не на штета на дете тело.И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Анти лизга шише дното и засилување дното, направи анти-кршење перформанси уште посилна,а на дното се користи конкавни и конвексни дизајн,направи шише постојано.

Параметри на производот

Color:
Pink. Blue, Green, Purple
Material:
Plastic
Size app:
11x6cm/4.36x2.33Inch
Quantity:
1Pc
Note:
Size for manual measurement, there may be a 0 to 2 cm error, belongs to the normal phenomenon. :
And due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
(Without retail package)
1 x Water Bottle :