.

Unxuey 6Pcs Поставите Дупка Видов Поставено Сребро Карбид Дупка Отварачки Вежба Малку Сет за Дебели Челични Плочи, Леано Железо, Челик, Не-стандардни Агол Железо и Други

Unxuey 6Pcs Поставите Дупка Видов Поставено Сребро Карбид Дупка Отварачки Вежба Малку Сет за Дебели Челични

DEN 454.80

Тековен
Во магацинот.

Дијаметар : 22 - 65mm ( 22mm 30мм 35mm 45mm 50mm 65mm ).Направен од висок квалитет на легиран челик, сечилото е исклучително sharped, и отпорноста на сечење.Имаат добри перфорација способност.Оптимизиран заб дизајн овозможува брзо дупчење брзина, и исто така нуди оптимизиран пилот малку за долг живот во метал.Парчиња од не ' рѓосувачки челик, лесна челик, железо, бакар, месинг, алуминиум, fiberglass, и пластична фолија.Може да биде стегната на рака вежба и да клупата вежба, може да се користи за дебели челични плочи, леано железо, челик, не-стандардни агол железо и други метали се отвори дупка. ✿Спецификација : Материјал : Карбид Дијаметар : 22 - 65mm( 22mm 30мм 35mm 45mm 50mm 65mm) Вкупна должина : околу 68mm месо тело со Дијаметар : за 9mm Количина : 1 сет (6pcs) ✿Апликации : ◆Мазна намалувања во материјали, вклучувајќи нерѓосувачки челик, висока легиран челик, алуминиум, пластика, FRP и ПВЦ до 5мм дебелината. ◆Широко се користат за домашна декорација работа, e.г.вежба дупки на метална плоча во кујната собата, врата структура и кабловска сандаче. ◆Тешки за употреба на индустриски растенија, e.г.апликации во греење, вентилација и климатизација побарувачката на траен дупка виде дека обезбедува прецизни сече на високо квалитетни нерѓосувачки челик. ✿Пакет се Вклучени : 6 x Карбид Дупка го Видел.

Параметри на производот