.

MANGOPOP Жените Лажичка Вратот Кратко Sleeve Долг Ракав Еластичен Основните Bodysuit Jumpsuits

MANGOPOP Жените Лажичка Вратот Кратко Sleeve Долг Ракав Еластичен Основните Bodysuit Jumpsuits

DEN 239.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : 95% Џерси, 5% Spandex.Предвремени затворање.Машина За Миење.Ве молиме одберете ја вашата големина според големината на табелата во последните сликата пред да нарачате.Tanga дното bodysuit, 2 snap копчиња задник затворање на crotch.Bodysuits за жените натпревар со тексас фармерки, панталони и здолниште.Пакет содржина : 1* Bodysuit.Основана во 2017, MANGOPOP е компанија која обезбедува висок квалитет на облека за секоја современа жена да ги исполни вашите повеќе наврати, за да се создаде било која изгледа ќе желба, да ја покажат својата посебност и шарм.Нашиот избор на облека е масовна : сè, од неутрална облека essentials најновите движат стилови.Класичен жените bodysuits, тесни маици, мини кратки здолништа и решетката облека се апсолутни потреби за секојдневно носење.Во секоја сезона, околу 10-20 нови стилови ќе ве изненади.Тоа се обезбеди сигурност дека секој дел е направен од високо-квалитет на ткаенини, како што се на кожата-friendly памук, мека и пријатна rayon, светлина и дише најлон.Слушаме нашите клиенти и секогаш се трудиме да го оптимизиран било каков проблем на нашата облека.MANGOPOP, гардероба жените мора да се има!Продавница нашата облека асортиман сега!.

Параметри на производот