.

5 Кеси Holographic Помине Уметност Сјајот Sequins, 3D Нокти, Сјај Снегулки Светкава Снегулки Пеперутка Сјајот Снегулки Сјајна Снегулки за Помине Уметност, Телото Лицето Коса,

5 Кеси Holographic Помине Уметност Сјајот Sequins, 3D Нокти, Сјај Снегулки Светкава Снегулки Пеперутка Сјајот

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Секоја боја е практичен и сјајна.Карактеристики : Материјал : PPColor : Зелена, Сина, Розова, Сребро, Роуз Red Features : 1.Постојат 5 различни бои, зелена, сина, розова, сребрена, црвена роза.На налепници и трудови се совршени украси за да го персонализирате вашиот бележник, занает, куршум ѓубре весник, лаптоп, албум, подарок пакет, - карта во донесувањето одлуки, сертификати, покани, поезија свитоци, писма, мапи и сл. 【Широк Апликации】Го помине уметност декорација на собата не само што може да се примени за да се природни или уметност на нокти, но исто така погоден за смола изработката, DIY занает, scrapbooks, мобилен телефон случај, очила, - карта во донесувањето одлуки, телото уметност, лицето и на очите шминка и сл.

Параметри на производот