.

YFMMM Губење на Клупата Прилагодливи, Мулти-Цел Салата Клупата Комунални Седат Клупата Сила за Обука се Приклонуваат Пад Benchs Фитнес Опрема,Red_136x45x65cm

YFMMM Губење на Клупата Прилагодливи, Мулти-Цел Салата Клупата Комунални Седат Клупата Сила за Обука се Приклонуваат

DEN 460.80

Тековен
Во магацинот.

✪ ЛЕСНО-ВИТКАЊЕ КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : На Количка за Тренингот Клупа може да се состави едноставно, како и Лесно Да се Носат& чување, Можете да stow тоа речиси насекаде. ✪ ВИСОК КВАЛИТЕТ на КЛУПАТА : Направен од тешки комерцијални квалитет челик, има мека кожа која е исполнета со густа пена баласт, па тоа е удобно да се направи повеќе вежби. ✪ ПРИЛАГОДЛИВИ СЕДИШТЕ : седиштето и назад влошки можат да бидат readjusted во различни позиции, Коригира положба на телото и се стабилизира позиционирање за безбедно, мускулите зграда бесплатни губење на тренингот. ✪ УДОБНО РОЛЕРИ ВЛОШКИ : Со висока густина тапацир за пријатно сила обука искуство, Предизвик вашето вежбање, а минимизирање на замор и физички напор!. ✪ ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : опрема е во облик на начин кој им овозможува максимална мобилност при вршење на вежби без преземањето премногу простор во вашиот дом.

Параметри на производот