.

Трошните Јастреб Алатки CZHS16P Дупка Видов Сет (16 Парче)

Трошните Јастреб Алатки CZHS16P Дупка Видов Сет (16 Парче)

DEN 718.80

Тековен
Во магацинот.

Јаглероден челик, топлина третираат изградба.Погоден за дупчење дупки во дрво, тенки легури, и тенок лим.Добро организиран во удобен пластични складирање случај.Димензии : 3/4", 7/8", 1-1/8", 1-1/4", 1-1/2", 1-3/4", 2", 2-1/2", 3", 3-1/2", 4", 5" дупка пили.Јаглероден челик, топлина третираат изградба Погоден за дупчење дупки во дрво, тенки легури, и тенок лим Добро организиран во удобен пластични чување Големини : 3/4", 7/8", 1-1/8", 1-1/4", 1-1/2", 1-3/4", 2", 2-1/2", 3", 3-1/2", 4", 5" дупка пили.

Параметри на производот