.

95mm Дупка Видов Вежба Малку Сет, M42 High Speed Челик Bi-Метал Дупка Видов, Дрво Дупка Машина Малку, за Кроење на Дрво, Тенки Челични Лимови, Алуминиум, Мек Метал Лист

95mm Дупка Видов Вежба Малку Сет, M42 High Speed Челик Bi-Метал Дупка Видов, Дрво Дупка Машина Малку, за Кроење

DEN 462.96

Тековен
Во магацинот.

Кога отстранување на завртки, ве молиме не користете премногу сила за да се избегне оштетување на завртки.КАРАКТЕРИСТИКИ : На предните и задните поместување на забите се усвои, кој може брзо да се балансираат и да бидат стабилни при отворање на дупки.Земајќи ја формата на кратко отворен цилиндар со видов-забите на отворен работ, совршен за инсталирање на брави, копчиња во вратите и cabinets Can се користи за да се направи големи дупки во дрво, тенки челични лимови, алуминиум и други меки метали лист.Ново дизајнирани чип отстранување каналите, тоа може да празнење на чип брзо, и нема да предизвика попуштат и заглавени парче феномен Спецификација : Материјал : M42 Голема Брзина Steel Hole дијаметар : 95mm/3.4 оз Пакет листа : 1 x Дупка Saw1 x core вежба малку.7 in Uses : Отворање на hole Weight : Прибл.ТОПЛО СОВЕТИ : во Текот на операцијата, ако постои некоја абнормалност или чип отстранување не е идеална, ве молиме престане да работи и да продолжи дупчење по чипови се исчистени.

Параметри на производот