.

SUPERJARE Прилагодливи Бар Столици Поставени на 2, Селски Вртливата Barstools со Назад, Модерен Counter Висина Столчиња за Паб Кујна, Гроздобер Браун, Ткаенина

SUPERJARE Прилагодливи Бар Столици Поставени на 2, Селски Вртливата Barstools со Назад, Модерен Counter Висина

DEN 5039.76

Тековен
Во магацинот.

ПОСТАВЕН ДИЗАЈН - Liven до вашиот простор со шармантна столица која ќе ви се фати очите со своите уникатни стилски шарм, секој кој оди во вашиот дом, ќе имаат само еден збор, тоа го сакаат!Тоа совршено се вклопува во барови, кујнски пултови, продавници за кафе, пазари, итн.На Superjare Бар Столица е добра опција за вас!.Ние секогаш се надеваат дека ќе имаат стол како овојШто треба и модерен и чувство на удобност, доволно издржливи за да го придружува нас за долго време, и може да биде погодна за разни сцени, како што кујна, продавници, трговски центри, клубови и сл.На кревање механизми работи совршено, може да се прилагоди на различни височини и да ја задржите стабилна.Може да се стави заедно во неколку минути.Прилагодливи бар столици висина се движи од 36.3") кои се закачите на пластична прстен за да се спречи кат од гребење.Дали сакате да имаат вечера со вашите пријатели, уживање во прекрасен слободно време после напорен недела?.ДОПОЛНИТЕЛНА УДОБНОСТ - седиштето може да вртливата 360, можете да се префрлите насоки слободно, тоа ви овозможува да четувате со пријатели лесно.

Параметри на производот