.

MUOOUM Кул Спортски Топки Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент Повик за Патување Ранци

MUOOUM Кул Спортски Топки Пелена Кеси Мама Торба Nappy Старечки Ранец за Бебето се Грижат Мулти-Функција Патент

DEN 1055.76

Тековен
Во магацинот.

Материјал Еко пријателски водоотпорен лесни полиестер платно, Лесен за чистење и Издржливи.8 (W) x 15 (H) инч.Пакет Содржина : 1 * Пелена Ранец Карактеристики На Производот - Патент Затворање.Голем Капацитет Патент Затворање, 1x Голем Капацитет Главната преграда внатре, 2x Странични џебови, 1x Пред zip џеб, 4x Мали прегради во внатрешноста, може да се стави предмети во одделни џебови. - Може да се користи како туристички ранец или како една рачна ташна.Топло совети : - за Да го продолжи животот на ранец, ние препорачуваме да се мијат торба со рака.Ние го цениме секој клиент и секоја цел што е важно за нас и ние ќе ви помогнат да се реши тоа активно. - Лесно да се чистат и Издржливи. - Задоволни Одмор Подарок Избор.Ви благодариме!.

Параметри на производот