.

Персоналните Сопствени Име Водоотпорен Пелена Ранец со Менување на Подлога Торба за Бебе Девојка Породилно (Боја : Сина, Големина : Една Големина)

Персоналните Сопствени Име Водоотпорен Пелена Ранец со Менување на Подлога Торба за Бебе Девојка Породилно (Боја

DEN 1403.52

Тековен
Во магацинот.

Големина на : 10.92*5.85*14.43 ВО ; Материјали : најлон.Обичај:Посебни барања,ве Молиме ни e-mail текст директно (кликнете на "е-Мејл Продавачи" на вашата нарачка историјата на страницата), потоа ние ќе ве известиме дека доколку тоа е соодветно.Гаранција : ако не сте задоволни со нашата пелена торба , ве молиме контактирајте со нас веднаш , ние секогаш сме тука за вас.Погоден за секојдневна прошетка , шопинг , на училиште , датум , денот патувања и кратки патувања.Гаранција Поддржани од страна на производителот 2 година во светот ограничена гаранција.Големина на : 10.92*5.85*14.43 ВОМатеријал : nylon Function : може да биде пелена или патна торба ранец .Како што на студентите , канцеларијата дама , секојдневно шопинг , секојдневен патување , викенд партија , пелена торба за мама и сл .Таа е достапна за сите видови на настани за учениците користат , повик за секојдневна употреба , или патување .1 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА Доаѓа со 1 година ограничена гаранција .Нема потреба да се носат тешки непријатно пелена торба , чанта , или ранец .Се гарантира сите кеси доаѓаат во комплет со 3 година производителите гаранција .Погоден за секоја сцена ; доволно простор , утовар на лични предмети , облека , книги , лекови , итн .Применливи сцена : тоа е многу погодна за чување на вашиот мобилен телефон , за паричникот , внесете и сите други дневни потреби .Доаѓа со 5-годишна гаранција , за мажи & жени .Погоден за женска работа торба , наставник торба , училишни торби за девојки , багаж и многу повеќе.

Параметри на производот