.

ЗНМ Пакување PP9GRAWHPK Хартија Плочи, 9-Инчен Дијаметар, Бела, 100/Пакет

ЗНМ Пакување PP9GRAWHPK Хартија Плочи, 9-Инчен Дијаметар, Бела, 100/Пакет

DEN 902.64

Тековен
Во магацинот.

Се продаваат како 100/Пакет.Соголени хартија плочи.Лесен. 100 по пакет.Прифатлива бела соголени хартија плочи.Лесен дизајн им овозможува на плочи да се користи за повеќе намени.Dinnerware Тип : Плоча; Материјал(s) : Хартија; Облик : Тркалезна; Дијаметар : 9".

Параметри на производот