.

Нога Пилинг Маска За Мртвите Кожата, Callused и Испукани Потпетици, Нога Маска Отстранува Груба Потпетици Сува Мртвите Кожата,ја Прави Нога Мека Мазна Кожа, Exfoliating Пили?

Нога Пилинг Маска За Мртвите Кожата, Callused и Испукани Потпетици, Нога Маска Отстранува Груба Потпетици Сува

DEN 43.44

Тековен
Во магацинот.

Само препорачува за возрасни кожата.Ако локална иритација или осип се јавува за време на употреба, да престане да го користи.Третман : подсечен рацете и нозете, сувост, пилинг на кожата, крварење, пилинг на рацете и нозете, псоријаза, pain Main состојки : банана кора екстракт, витамин E, парафински восок, маслиново масло, итн.Ова нога пилинг маска се произведени без суровост, како и. ●●●Удобен и Лесен за Употреба и Абење на нога маска само како нормални чорапи за препорачува време, Неколку дена по нога пилинг маска апликација, мртвите слоеви на кожата ќе почне пилинг далеку за да се открие светли и дебели кожата под без никаква болка или непријатност.●●●Најдобар Нога Нега Третман - го Враќа вашите нозе да се мазни, меки се чувствуваат. ●●●Имајте На ум - кожата треба да почне exfoliating помеѓу 5-7 дена по апликацијата, тоа ќе зависи од состојбата на кожата и дебелина, построги кожата обично ќе разлиствам побавно, ако кожата е посилно препорачуваме втор или трет апликација за подобар резултат.Тоа е одличен подарок за мајка ми.Како да го користите : Користете го двапати дневно, наутро и навечер.Погоден за : Погоден за тврд, сув, подсечен и задебелена кожа на стапалата.

Параметри на производот