.

YJS 18.5 Инчен Двојно Барови Вшмукување Чаша Крпи Железнички Носителот Складирање Полици Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Бања Организатор Кујна Хотел

YJS 18.5 Инчен Двојно Барови Вшмукување Чаша Крпи Железнички Носителот Складирање Полици Ѕид Монтирани Нерѓосувачки

DEN 529.20

Тековен
Во магацинот.

** Модерен и стилски дизајн идеален за секоја бања. ** Висат твоите крпи и измијте облека со оваа елегантна еден бар крпа железница. ** Вшмукување Чаша дизајн, едноставно се држи во текот на мазна површина на стакло или плочки!. ** Тоа им помага да се зачува простор и намалување на нередот во вашиот дом. ** Погоден за инсталација на керамички Плочки, Нерѓосувачки Челик, Стакло, Огледало.Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Size : Како на сликата shows Package се вклучени : 1 Buc Крпа Racks Notice : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Параметри на производот