.

AirTags Силикони случај, Заштитна Носителот Lanyard, Безбедна Случај со Lanyard, Безбедно и Перат Маска, Корисна и Мека Лесно да се Откажам во Сино ...

AirTags Силикони случај, Заштитна Носителот Lanyard, Безбедна Случај со Lanyard, Безбедно и Перат Маска, Корисна

DEN 143.76

Тековен
Во магацинот.

[Употреба Повод]:Оваа Airtag заштитни случај доаѓа со keyring или lanyard, можете да го закачите на вашата Чанта, Пет јака, Keyring или Keychain, Куфер, Багаж, Торби итн. (Не вклучувајќи го Airtag tracker).Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Премиум Силикони со нејзината мазна површина се заштити вашиот Airtag од Прашина, Испуштајте го, не Гребете, и тоа е лесно да се Чисти. [Пакет] : 11*Заштитни случај за Airtag.[Високо-Квалитетни] : Ова заштитни случај е прилагодена за apple Airtag tracker особено, само компатибилни со Airtag 2031, направени на квалитетот и меки силиконски.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag да работите што сакате да ги задржите следење. Заштитна Маска за Airtag САМО, други додатоци демо во слики не се вклучени!Спецификации : Предмет Тип : Заштитна Cover Material : Silicone Compatible со : САМО за apple Air Tags Tracker Color : Сина/Портокал/Црна/Ноќ Зелена/Бела Тип : Keyring/Lanyard Пакетот Вклучува : Заштитна Силиконска Случај за Apple Airtags САМО, не вклучуваат airtag tracker.Answer : ___________________________ Note : 1.Трампа и промена лесно каде ќе ги приложите вашите Airtag на нешта што можете да ги пратите на. [Лесно да се одржи] : На уникатен дизајн на Airtag случај е пренослив и лесен за употреба. На Airtag заштитни случај доаѓа со keyring или lanyard,лесно да се прикачите на вашиот автомобил, клуч, торба, Детето schoolbag, куче поводник или скапоцености .Ви благодариме за вашето разбирање и среќен шопинг!. [Удобно & Трајни]:Оваа силикони Airtag поклопецот е мазна, лесна за чистење, Анти-отпечаток, отпорно на Гребење перформанси, капка заштита.

Параметри на производот