.

На Hillman Група 56239 Метрички O-Прстени, M18 X 23mm X 2,5 mm, 10-Пакет

На Hillman Група 56239 Метрички O-Прстени, M18 X 23mm X 2,5 mm, 10-Пакет

DEN 208.32

Тековен
Во магацинот.

Земја На Потекло : Сад.Пакет должина : 1.6".Пакет Ширина : 2.6".Пакет Висина : 1.0".Опис на производот O-прстени се еден од наједноставните, но сепак повеќето инженерните, прецизни и корисни печат дизајни некогаш развиена.Тие се достапни во различни метрички и инчни стандардни големини.Големини се наведени од страна на внатрешноста дијаметар и пресек со дијаметар (дебелина).Од Производителот O-прстени се еден од наједноставните, но сепак повеќето инженерните, прецизни, и корисни печат дизајни некогаш развиена.Тие се достапни во различни метрички и инчни стандардни големини.Големини се наведени од страна на внатрешноста дијаметар и пресек со дијаметар (дебелина).

Параметри на производот