.

Заштитни Случај за AirTag Анти-ScratchLeather GPS Tracker Покрие со Keychain Лесно да се футрола (Зелен)

Заштитни Случај за AirTag Анти-ScratchLeather GPS Tracker Покрие со Keychain Лесно да се футрола (Зелен)

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

【Висок Квалитет на Материјалите】На случај е направен од Кожа со (зелен ,црн ,црвено ,жолта ,Морнарица,Каки ) да се направи стилски、 природни、мека и издржливи, повеќе improtant еден момент, е да се добие подолг живот на времето на користење.ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Овој случај карактеристики независни дизајн да биде лесен за употреба и носат.Уште еден е со висок квалитет работ сликарство со evirmental боја за да ги красат околу случај на рабовите дека prefectly натпревар со случајот corlor. 【Прецизни Процесот на Производство】Точни Умре сече и формирање инструментално се за да се обезбеди сите клучни димензии на случајот stableable кои што Airtags уред во случај џеб со удобни и погодни , Прецизни крои процесот да се добие сила и и модерен козметички што да се направи ви се допаѓа. 【Погодно Keychain】Опремени со нерѓосувачки челик пролет O-ring, можете удобно да се совпаѓаат со вашите предмети со еден од нив во зависност од вашата потреба. (Белешки : Air Tags не е вклучена во оваа цел.НАЈДОБАР ПОДАРОК ИЗБОР : Стилски бои на располагање да ги дава вашиот паметен tracker класичен изглед, покажува различни стилови во секојдневниот живот!Совршена како подарок за вашите пријатели, семејства и колеги.

Параметри на производот