.

Сребро Дијамант-Сечење Кабел Синџир, Сребро Позлатен Месинг 2mm се Продаваат по pkg на 5 Ft

Сребро Дијамант-Сечење Кабел Синџир, Сребро Позлатен Месинг 2mm се Продаваат по pkg на 5 Ft

DEN 148.32

Тековен
Во магацинот.

86 по нога.ВКУПНО 5-нога - толку Ниско, Како $0.Заврши со Индустријата-водечки Тројно Слоевит Позлата техника*со патентиран анти-оцрни слој.Секое парче е страна полиран да се отстрани несовршености.Мерења : 1524x2x2mm(60x0.Голем повеќе различни занает наоѓање и beading добавувачи може да се најде во нашата продавница со едноставно кликнете на нашиот Бренд.Користете го најдобриот квалитет Beading Discounter Одберете наоди и сведок на светот на разликите во вашиот накит. Повеќе бои и други beading добавувачи може да се најде со едноставно кликнете на нашиот Бренд.Знаете како : Наоди, Накит синџир, недовршени синџир, Кабел Синџир, сребро, Месинг Синџир, накит одлуки синџир, боја синџири, Кабел Синџир сребро, Наоѓање синџир, најголемиот дел синџири, накит синџири, наоѓање синџири, сребро синџир.Бесплатни 3-Денот на Испорака за нарачки над $35.Сите производи доаѓа со Монистра Discounter е 180-ден гаранција за квалитет и пријателски услуги на клиентите, Без прашања ќе бидете прашани ако не сте целосно задоволни со производот и сакате да го вратите.Нашите наоди се произведени во мали серии од нашата сопствена работилница.Само во Мушка Disocunter.Без никел Олово-бесплатно - Сите наши сознанија и направени со користење на Олово-Слободни материјали се што надминува и CPSC стандард и Калифорнија Про 65 lead-free, ЕУ без Никел стандарди.Секое парче е парична казна накит квалитет со исклучителен сјај и 10x трајност од водечките НИ добавувачи.

Параметри на производот