.

Мобилен Телефон Случај Одлично за Motorola Мото Еден Фузија Плус Mirren Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричник (Боја :

Мобилен Телефон Случај Одлично за Motorola Мото Еден Фузија Плус Mirren Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип

DEN 890.40

Тековен
Во магацинот.

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања.1. Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат.2. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.3. Функционална картичка слотови и да застане ,лесен за употреба .4. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај.5. Добиете сигнал за добро.

Параметри на производот