.

Рацете Навлажнувачки Ракавици, Рака на Кожата Поправка Обнови Маска за Сува, Стареење, Испукани Раце, Регенерира Exfoliating Рака Пилинг Маска за Раце Спа

Рацете Навлажнувачки Ракавици, Рака на Кожата Поправка Обнови Маска за Сува, Стареење, Испукани Раце, Регенерира

DEN 43.68

Тековен
Во магацинот.

【Навлажнувачки Рака Ракавици 】Оваа раце маска може да Фирма вашата кожа за младешки сјај.Природни ботанички екстракти активирана на базалните клетки на кожата, што може да помогне за намалување на фини линии.Тоа исто така го успорува намалување на колаген што доаѓа со годините, па вашите раце изгледа помлада подолго. 【Анти-навремено & Анти-стареењето Ракавици 】Природни ботанички екстракти и хидратантен состојки помагаат да навлезат во горниот слој на кожата, помагаат да се намали видливи знаци на возраста и обезбедување интензивна. 【Екран осетлив на допир Материјал】ја Добиете вашата spa третман, додека уште користење на вашата електроника, паметни телефони, i Pods и падовите, & Компјутери, без да се земе вашата ракавици надвор. 【Лесен За Употреба】Носат на рака маска за 15-25 минути.Не треба да се користи со вода и други кожни moisturizers и лосиони Одлична за сите типови на кожа.Една големина одговара на сите.Доаѓа како еден момент да го користите една рака маска. 【Идеален Подарок За Пријателите И Семејството】Мажи и Жени, и двете може да уживаат во вкупно спа искуство со нашата рака кора маски.можете да ја добив оваа органски нозе кора крем маска за вашата сакана, како подароци!.

Параметри на производот