.

Бохемија Гроздобер Браун Ранец Пелена Торба за Жените,Патна Торба за Лаптоп Кеси за Мажи Bookbag Schoolbag

Бохемија Гроздобер Браун Ранец Пелена Торба за Жените,Патна Торба за Лаптоп Кеси за Мажи Bookbag Schoolbag

DEN 1031.76

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 10.6(Л)x7.8(W)x14(В)инчи / 27x20x36.5 cm.Материјал : Полиестер ткаенини, водоотпорен, лесен, лесно да се чисти, издржливи.Структура : 1 главни капацитет џеб, 2 странични џебови, 1 пред патент џеб, 4 мали прегради во внатрешноста.Функција : Мулти-џеб дизајн со страна отворање на патент, лесно да се стави и да се земе.Прилагодливи рамо ремени, двојно патент дизајн.Мулти-функција : се Користи за пелена торба ранец, мајка торба, патна торба, компјутерски торба, и неформални ранец, итн.

Параметри на производот