.

OhhGo Smart Хривнија Водоотпорен Фитнес Тракер Здравствен Надзор Smart Wristband

OhhGo Smart Хривнија Водоотпорен Фитнес Тракер Здравствен Надзор Smart Wristband

DEN 647.76

Тековен
Во магацинот.

Животот водоотпорен оценет во IP67. Поддршка на различни спортски режим, а ќе имаат подобро разбирање на вашата секојдневна вежба.Со повик на потсетник и порака reminder (потсетник).Реално навремено отчукувањата на срцето/крвен притисок /крвта со кислород следење и спиење мониторинг.Големи батерија на 90m Ah и супер долго траење.Следи физичкото здравје промени и откривање на здравјето data Real-навремено отчукувањата на срцето/крвен притисок /крвта со кислород следење и спиење monitoring Support разни спортски режим, а ќе имаат подобро разбирање на вашата дневна exercise With повик потсетник и порака reminder Remote камера функција : тресат рака да се земе photos Large батеријата на 90m Ah и супер долго duration Life водоотпорен оценет во IP67 Soft TPU бенд, удобен да wear Function Преглед : Крвниот притисок мониторинг, отчукувањата на срцето мониторинг, разни спортски режим, pedometer, caller ID екранот, SMS потсетување, СТАН порака за потсетување, калории, далечински управувач, аларм, IP67 водоотпорен, sedentary потсетување, вода потсетување, спиење потсетување, далечински камера, итн.

Параметри на производот

Bluetooth Version:
BLE 4.0
Chip:
BK3431Q
Screen:
0.96inch TFT LCD
Battery Capacity:
90mAh
Waterproof Level:
IP67
Standby Time:
7 days
Operation System:
IOS 8.0, Android 4.4 and above
Color:
Gold + Pink/Silver + Blue/Black(Optional)
Note:
 
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Thank you for your understanding, nice day! :
Package Includes:
1 x Smart Bracelet :
1 x Charging Clip :
1 x User Manual :