.

Treadyouth Cupcake Пакување Машина, Забавна Декорација Торта, детски Роденден (А)

Treadyouth Cupcake Пакување Машина, Забавна Декорација Торта, детски Роденден (А)

DEN 261.84

Тековен
Во магацинот.

7 инчи long It е голем дар - овој роман doormat може да биде голем плус на секое семејство.1 вратата мат.Лесно да се чисти и поддршка машина за перење.Ова е навистина одлична и едноставна перница за вашата внатрешна и надворешна употреба.Тоа е голем дар - овој роман doormat може да биде голем плус на секое семејство.6 инчи (W) x 40 см / 15.

Параметри на производот