.

5 Компјутери 100ml Пластични Леќата Шише Кујна Зачин Пипер Сол, Оцет pPot Зачин Алатка(Црна)

5 Компјутери 100ml Пластични Леќата Шише Кујна Зачин Пипер Сол, Оцет pPot Зачин Алатка(Црна)

DEN 170.40

Тековен
Во магацинот.

Боја : Зелена.Капакот може да ротирате затворени, тесни и сигурен печат. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.РАЗНОВРСНА ЛЕЌАТА ШИШИЊА : пластични круг зачин шишиња се совршен за чување на сол, црн пипер во прав, сок во прав, пиперка и други прав зачини, дури и карамфил, анасон и билка, кои се погодни за готвење и печење.Простор за заштеда на енергија и лесно да се носат, совршен за домашна употреба како и на отворено СКАРА скара.Карактеристики крупни перфорации совршен за сирење, бибер, шеќер, какао во прав и други крупни зачини.Black Capacity : 100ml Quantity : 5pcs Size : КАКО show Item тип : црн пипер bottle Package вклучуваат : 5x Зачин bottle Features Made на високо квалитетни пластични, својата издржлив и нетоксичен, безбеден за вашето здравје.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.ЈАСНО ЗАЧИН ЈАР : 100 ml/3.ЦВРСТИ И ИЗДРЖЛИВИ : направени од храна одделение PET пластика, зачин контејнери се безбедни и без мирис, и тие не се толку лесно да се пробие како стакло зачин тегли.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : со капи и shaker капаци, condiment тегли се корисни за контрола на износот на леќата; тие може да се одржи на арома и свежина на леќата колку што е можно, и тие?повторно лесно да се чисти.Белешки : 1.Отстранлив капак за лесно refilling е лесно да се чисти, здравје и безбедност.Празни пластични зачин шишиња со shaker капаци ви овозможи да имаат јасно се погледне на зачини; и исто така можете да стави етикета етикетата на шишето да ви помогне да се разликуваат различни зачини лесно.

Параметри на производот