.

12 Мрежи ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins, Шарени Holographic Помине Снегулки Тиква Мачка Черепот Дух Вештерка Помине Дизајн на Ноктите Уметност Резерви, DI

12 Мрежи ноќта на Вештерките Помине Уметност Сјајот Sequins, Шарени Holographic Помине Снегулки Тиква Мачка

DEN 95.76

Тековен
Во магацинот.

, направи вашите нокти повеќе шармантен. 【Услуга Гаранција】Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа, и ако производот е оштетен или има сериозен проблем, 100% враќање на средствата ќе бидат обезбедени. 【Лесен за употреба】Чисти површината на ноктите, ќе се применуваат лак, а потоа се стави на sequins на ноктите,и печат со јасна topcoat. Се применуваат ув боја гел(не се лек).【Ноќта на вештерките помине sequins】12 мрежи ноќта на Вештерките помине уметност сјајот sequins, содржи голем број на класични шарени ноќта на Вештерките модели како што тикви, духови, скелети, череп, вештерки, пајаци, мачки, лилјаци, итн.Тоа лесно може да се користат од страна на двете почетници и професионални помине уметници. 【Широко се користи】ноќта на Вештерките помине sequins може да се користи на УВ гел ноктите, на доградба на акрилни нокти, ноктите совети, природни нокти лажни нокти, лицето и било кој дел на телото, а исто така може да се користи како украс во телефонот случаи, чевли, честитки, огледала, DIY занаети, книги, итн. 【Безбедно】ноќта на Вештерките помине уметност sequins е направена од еколошки, кожата-пријателски, не-токсични,и безопасни материјали. Се подготват вашите нокти со ув база на грбот и ја излечи, под ув/led светилка.Професионална ефект е завршена во рок од неколку минути.Исчисти вашиот ноктите површината.Лесен за употреба и да ги отстраните.Лек под ув/led светилка.100% нов и висок квалитет на ноќта на Вештерките помине снегулки.Совршен за ноќта на Вештерките партија, ноќта на Вештерките се маскира, cosplay, и секојдневна употреба, итн.

Параметри на производот

Item Type:
Halloween Nail Art Sequins
Size:
13*5*1.3 CM (5.11*1.96*0.51)
Quantity:
12 Grids Halloween Nail Glitter Flakes Nail Decoration Kits Nail Accessories
Features:
1.100% new and high-quality Halloween nail flakes. :
2.Easy to use and remove. :
3.The professional effect is completed within a few minutes. :
4.Make your nails look beautiful and shiny, DIY design Halloween style, enjoy Halloween with friends and family! :
How to use:
1.Clean up your nail surface. :
2. Prepare your nails with uv base coat and cure it under uv/led lamp. :
3. Apply uv color gel(Do not cure). :
4. Apply nail glitter to your nails. :
5.Cure it under uv/led lamp. :
6.Seal it with uv top coat and cure it under uv/led lamp. :